0.00 PLN

XI Międzynarodowy Bieg na Tyniok

XI Międzynarodowy Bieg na Tyniok


Termin: 17.07.2022 (niedziela)
Biuro zawodów (od godz. 13.30) i strefa startu Biegu Głównego - Szkoła Podstawowa nr 2 Koniaków Rastoka
Start Biegu Głównego: godz. 14.30
Strefa mety Biegu Głównego - Szczyt Tynioka
Biegi dla dzieci - Biuro zawodów(od 14:30) oraz start i meta - Szczyt Tynioka
# Nazwisko Imię Data urodzenia
1 Barczuk Ania 1989
2 Barczuk Olga 2009
3 Bernaczek Mateusz 2013
4 Bielesz Jan 2011
5 Borecki Jakub 2011
6 Bryant Chris 1989
7 Bryant Ewa 1989
8 Bury Magda 2014
9 Czepczor Jakub 2007
10 Czepczor Nikodem 2011
11 Czyż Kamil 1999
12 Dragon Amelka 2014
13 Dragon Igor 2018
14 Dragon Wiktor 2021
15 Fiedor Tomasz 2011
16 Galej Maciej 2018
17 Galej Szymon 2007
18 Gazurek Kinga 2008
19 Golik Ewa 2011
20 Golik Maria 2015
21 Gorzołka Marcin 2011
22 Haratyk Błażej 2004
23 Haratyk Jakub 2018
24 Haratyk Jonasz 2007
25 Haratyk Nikodem 2020
26 Haratyk Tymon 2015
27 Heczko Jakub 2013
28 Jalowiczor Jonatan 2011
29 Jojko Antek 2011
30 Juroszek Amelia 2010
31 Juroszek Anna 2011
32 Juroszek Mikołaj 2013
33 Juroszek Tomasz 2010
34 Juroszek Zofia 2015
35 Kaczmarzyk Anna 1984
36 Karłowska DOROTA 2009
37 KARŁOWSKI DAWID 2012
38 KARŁOWSKI Wojciech 1973
39 Kicia Anna 2012
40 Kicia Barbara 2018
41 Kicia Wojciech 2015
42 Kobielusz Anna 2004
43 Kohut Maria 2017
44 Kohut Paweł 2012
45 Kohut Zuzanna 2008
46 Kolebacz Nikodem 2011
47 Koniecki Bogusław 2012
48 Koniecki Stanisław 2010
49 kotuľa Kamil 2009
50 Kotuľa Kamil 2008
51 Krężelok Julka 2010
52 Krištofik Matúš 2014
53 Krištofik Šimon 2008
54 Kukuczka Ksawery 2009
55 Kukuczka Nikola 2014
56 Kukuczka Oliwier 2012
57 Kulik Paweł 1993
58 Kuś Piotr 1984
59 Kuś Przemysław 2013
60 Kuś Sylwia 1986
61 Kuś Zuzanna 2016
62 Kwiatkowski Jakub 2009
63 Kwiatkowski Michał 2014
64 Kwiatkowski Tobiasz 2012
65 Legierska Milena 2013
66 Legierski Jakub 2010
67 Legierski Przemek 2005
68 łacek Jurek 2016
69 Marta Galej 2014
70 Michalek Bartlomiej 2013
71 Michalek Oliwia 2012
72 Michalek Tobiasz 2016
73 Michałek Hanna 2010
74 Mucha Antoni 2017
75 Mucha Maria 2018
76 Partyka Hubert 2015
77 Partyka Kinga 2019
78 Partyka Lena 2013
79 Patrycja Michalek 2015
80 Pietroszek Martyna 2009
81 Piteková Svetlana 2008
82 Probosz Adam 2018
83 Probosz Anna 2004
84 Probosz Jan 2007
85 Probosz Michał 2014
86 Probosz Paweł 2009
87 Procner Estera 1986
88 Procner Tomasz 1983
89 Rabin Estera 2007
90 Rabin Jolanta 1977
91 Rabin Samuel 2004
92 Rucka Julia 2006
93 Rucka Katarzyna 2012
94 Rucka Zuzanna 2010
95 Rucki Daniel 2014
96 Rys Maria 2012
97 Ryś Paweł 1976
98 Ryś Stanisław 2017
99 Sikora Antoni 2018
100 Sikora Jan 2018
101 Sobol Wojtek 2014
102 SODOWSKI MAREK 1986
103 Solawa Kacper 2005
104 Strokosz Maja 2009
105 Szpak Damian 1961
106 Vevjora Alexej 2016
107 Vevjorova Tamara 2008
108 Wantulok Bartosz 2016
109 Wantulok Bartosz 2016
110 Wantulok Kacper 2009
111 Wantulok Mariusz 1978
112 Wantulok Martyna 2013
113 Wantulok Zuzanna 2018
114 Waszut Artur 1989
115 Waszut Katarzyna 1966
116 Wenglorz Wojciech 1995
117 WIEDERMANN ANITA 1985
118 Wiedermann Krzysztof 1977
119 Wiktoria Legierska 2011
120 Zawada Elzbieta 2006
121 Zawada Szymon 2008
122 Zelek Adam 1973
123 Zelek Mateusz 2005
124 Zowada Amelia 2020
125 Zowada Anna 2011
126 Zowada Antoni 2017
127 Zowada Hanna 2016
128 Zowada Joanna 2018
129 Zowada Julia 2015
130 Zowada Zuzanna 2014