30.00 PLN

UPHILL MAGURKA MTB 2021 Lato

UPHILL MAGURKA MTB 2021 Lato

Zawody w tegorocznej odsłonie rozpoczną się w sobotę 28 sierpnia o godzinie 10:00.

Uczestnicy - klasyfikacje prowadzone będą w różnych kategoriach wiekowych wśród kobiet i mężczyzn szczegółowo określonych w regulaminie, pokonają dystans ok. 5 kilometrów, wspinając się na Magurkę Wilkowicką.

Tradycyjnie dla najlepszych kolarzy przygotowane zostały medale i nagrody rzeczowe, a także okolicznościowe statuetki.

Wszystkie najważniejsze informacje dostępne są w regulaminie.

Każdy uczestnik ponosi koszty opłaty startowej w wysokości 30PLN, płatność online po wypełnieniu pól z danymi uczestnika i kliknięciu "Wyślij" zostaje się przekierowanym na stronę Tpay w celu opłaty, po prawidłowej procedurze płatności uczestnik pojawi się na liście zgłoszonych.

# Nazwisko Imię Data urodzenia
1 Bestwina Michał 1988
2 Binda Zygmunt 1947
3 Błachut Mariusz 1970
4 Bogusz Łukasz 1973
5 Bołdys Mirosław 1981
6 Brożek Arnold 1992
7 Chlebek Wojciech 1972
8 Chromik Szymon 1988
9 Ciurla Mikołaj 1994
10 Ćwięczek Dawid 2003
11 Czerner Grzegorz 1975
12 Czerner Mateusz 2007
13 Dąbrowski Maciej 1973
14 Deputat Józef 1951
15 Dobija Krystian 1991
16 Drąg Dominik 1980
17 DZIAMBOR ANDRZEJ 1970
18 Elbin Paweł 1990
19 Fijak Andrzej 1970
20 Gamus Robert 1971
21 Gębicka Ewa 1998
22 Gomółka Bartosz 1980
23 GRZEMPA GRZEGORZ 1946
24 Jaromin Marek 1981
25 Kaczmarzyk Anna 1984
26 Kielar Arkadiusz 1971
27 Konieczny Filip 1991
28 Kozłowski Marian 1957
29 Kramarczyk Bogusław 1959
30 Kukla Piotr 1992
31 Kuriata Robert 1981
32 Kwapulinski Krzysztof 1975
33 Loranc Rafał 1999
34 Łysy Wiesław 1957
35 Marzec Łukasz 1988
36 Marzec Marek 1962
37 Miarka Maciej 1982
38 Musiał Michał 1983
39 Niemiec Przemysław 1980
40 Piasecki Paweł 1982
41 Piątek Jacek 1965
42 Pilsyk Szymon 1990
43 Pinkas-Górska Agnieszka 1984
44 Pluta Emilia 2000
45 Puchałka Krzysztof 1974
46 PUDA IGOR 2011
47 Rawicka Marta 1984
48 Rawicki Jakub 1984
49 Regiewicz Jacek 1975
50 Skiścim Paweł 1986
51 Sohlich Adrian 1982
52 Śpiewak Rafał 1974
53 Strokosz Jarosław 1982
54 Urbaś Michał 1978
55 Wajzer Ania 1992
56 Waluś Marek 1989
57 Wardas Wojciech 1978
58 Wiewióra Dominika 1990
59 Witkoś Paweł 1978
60 Wojtyczka Wojciech 1981
61 Woźnica Andrzej 1981
62 Woźnica Patrycja 1984
63 Żabiński Leszek 1976
64 Zimnicka Małgorzata 1983
65 Żołna Grzegorz 1976