0.00 PLN

UPHILL KLIMCZOK MTB 2022

UPHILL KLIMCZOK MTB 2022

Zawody w tegorocznej odsłonie rozpoczną się w sobotę 24 września o godzinie 10:00.

Uczestnicy - klasyfikacje prowadzone będą w różnych kategoriach wiekowych wśród kobiet i mężczyzn szczegółowo określonych w regulaminie, pokonają dystans ok. 11 kilometrów, wspinając się w okolice schroniska PTTK na Klimczoku.

Tradycyjnie dla najlepszych kolarzy przygotowane zostały medale i nagrody rzeczowe, a także okolicznościowe statuetki.

Wszystkie najważniejsze informacje dostępne są w regulaminie.

Plik GPX

# Nazwisko Imię Data urodzenia
1 Bestwina Michał 1988
2 Binda Zygmunt 1947
3 Błachut Mariusz 1970
4 Brzeźny Bogusław 1965
5 Brzózka Adrian 1987
6 Brzózka Jacek 1962
7 Chlebek Wojtek 1972
8 Ciasto Sebastian 1985
9 Ciok Remigiusz 1979
10 Dąbrowski Maciek 1973
11 Darzycki Piotr 1999
12 Deputat Józef 1951
13 Furman Michał 1975
14 Graca Sławomir 1969
15 Gradek Łukasz 1983
16 Grzegorz Jakubas 1980
17 Haltof Ewa 1994
18 Hałas Marcin 1984
19 Jaszczurowski Piotr 1990
20 Kaczmarzyk Anna 1984
21 Kaluža Luboš 1982
22 Kandziora Andrzej 1951
23 Kantyka Piotr 1990
24 Kielar Arkadiusz 1971
25 Kmets Oleksii 1989
26 KORZAN Marek 1978
27 Kozak Dawid 1989
28 Koźmin Arkadiusz 1975
29 Kramarczyk Bogusław 1959
30 Krzemień Bartłomiej 1992
31 Krzeminski Mikolaj 1989
32 Kukla Piotr 1992
33 kula tomasz 1974
34 Kuriata Robert 1981
35 Kusior Przemysław 1980
36 Łysy Wiesław 1957
37 Małagowski Paweł 1980
38 Małysiak Paweł 1973
39 Marzec Marek 1962
40 Marzec Marek 1962
41 Mazij Wojciech 1972
42 Miarka Maciej 1982
43 Mikołajewska Karolina 1995
44 Miksa Grzegorz 1984
45 Mirocha Marcin 1984
46 Mitręga Patryk 1984
47 Musioł Adam 1960
48 Niemiec Przemysław 1980
49 Niewiadomski Marcin 1980
50 Paczuski Adam 1975
51 Pawlusiak Grzegorz 1977
52 Piasecki Paweł 1982
53 Piątek Jacek 1965
54 Piskorek Witold 1987
55 Pluta Emilia 2000
56 Polak Kamil 1990
57 Rączka Mateusz 1995
58 Rawicki Jakub 1984
59 Regiewicz Jacek 1975
60 Różycki Michał 1989
61 Ryglewski Jan 1999
62 Sablik Paweł 1985
63 Salon Piotr 1991
64 Sambor Sylwester 1964
65 Serafinowska Dorota 1968
66 Skalczyńska Małgorzata 1980
67 Skalczyński Bartosz 1980
68 Śpiewak Rafał 1974
69 Suchanek Martyna 1997
70 Szrodziński Kacper 2006
71 Szrodziński Mariusz 1971
72 Trąba Piotr 1983
73 Urbaś Michał 1978
74 Waluś Sławomir 1968
75 Wawrzyczek Łukasz 1995
76 Wolny Ewa 1966
77 Wolny Wiesław 1965
78 Wróblewski Kajetan 1995
79 Zaziąbło Maciej 1985
80 Żmij Zdzisław 1978
81 Żurawik Tomasz 1988