0.00 PLN

KLIMCZOK ZDOBYTY – DWA KOŁA I TY

KLIMCZOK ZDOBYTY – DWA KOŁA I TY

ZAWODY BEZPŁATNE

Zawody rozpoczną się w niedziele 29 sierpnia o godzinie 10:00.

Uczestnicy - klasyfikacje prowadzone będą w różnych kategoriach wiekowych wśród kobiet i mężczyzn szczegółowo określonych w regulaminie, pokonają dystans ok.11 km, przewyższenia ok. 650 m. Start na pętli autobusowej obok hotelu Golden Tulip Magnus ul. Fałata, meta obok schroniska na Klimczoku.

Wszystkie najważniejsze informacje dostępne są w regulaminie.

# Nazwisko Imię Data urodzenia
1 Bajrak Krzysztof 1973
2 Bednarczyk Slawek 1974
3 Bestwina Michał 1988
4 Błachut Mariusz 1970
5 Bołdys Mirosław 1981
6 Brzeźny Bogusław 1965
7 Chlebek Wojtek 1972
8 Chojnowski Sebastian 1989
9 Chromik Szymon 1988
10 Ciasto Sebastian 1985
11 Ciurla Mikołaj 1994
12 Ćwięczek Dawid 2003
13 Czerner Grzegorz 1975
14 Dąbrowski Maciej 1973
15 Dadok Janusz 1984
16 Deputat Józef 1951
17 Dobija Krystian 1991
18 Drąg Dominik 1980
19 DZIAMBOR ANDRZEJ 1970
20 Fijak Andrzej 1970
21 Fila Marek 1988
22 Gębala Maksymilian 2012
23 Gębicka Ewa 1998
24 Goryl Michał 2012
25 GRACA SŁAWOMIR 1969
26 Halman Tomasz 1983
27 Hałas Marcin 1984
28 Horemski Adam 1974
29 Jaromin Marek 1981
30 Kaczmarzyk Anna 1984
31 Kamecka Hanna 2005
32 Kamecki Tomasz 1977
33 Kantyka Piotr 1990
34 Karkoszka Andrzej 2002
35 Kielar Arkadiusz 1971
36 Klimek Robert 1979
37 Kolka Krzysztof 1975
38 Konieczny Filip 1991
39 Konieczny Grzegorz 1966
40 Kopka Sławomir 1983
41 Kowol Jan 2012
42 Kowol Marcin 1977
43 Kozłowska Karolina 1979
44 Kozłowski Marian 1957
45 Koźmin Arkadiusz 1975
46 Kramarczyk Bogusław 1959
47 Król Jędrzej 2004
48 Krzak Maciej 1981
49 Kukla Piotr 1992
50 Kulig Bruno 2001
51 Kuriata Robert 1981
52 Kurowski Filip 2014
53 Kusior Przemysław 1980
54 Kustra- Kapol Małgorzata 1977
55 Kwiatkowsk Mateusz 1989
56 Kwiatkowski Krzysztof 1978
57 Laszczak Marcin 1982
58 Lenda Paweł 1990
59 Liro Joanna 1990
60 Liro Wojciech 1989
61 Łopatecki Rafał 1981
62 Łysy Wiesław 1957
63 Machowski Artur 1969
64 Maroszek Adam 1976
65 Martynowicz Andrzej 1958
66 Martynowicz Katarzyna 1969
67 Marzec Łukasz 1988
68 Mazij Wojciech 1972
69 Miarka Maciej 1982
70 Miarka Maciej 1982
71 Mieszczak Marcin 1993
72 Mirocha Marcin 1984
73 Mojżesz Agnieszka 1993
74 Moroz Marcin 1980
75 Musiał Michał 1983
76 MUSIK RAFAŁ 1980
77 Niemiec Krzysztof 1975
78 Niemiec Patrycja 2000
79 Niemiec Przemysław 1980
80 Niewiadomski Marcin 1980
81 Olma Władysław 1964
82 pawlusiak grzegorz 1977
83 Petrus Karolina 1991
84 Piasecki Paweł 1982
85 Piątek Jacek 1965
86 Pilsyk Bartłomiej 1982
87 Pinkas-Górska Agnieszka 1984
88 Placzki Jakub 1986
89 Pluta Emilia 2000
90 Polak Kamil 1990
91 Rączka Mateusz 1995
92 Rawicki Jakub 1984
93 Regiewicz Jacek 1975
94 Ryczek Michał 1997
95 Salon Piotr 1991
96 Setla Krzysztof 1982
97 Skiścim Paweł 1986
98 Skoczylas Piotr 1983
99 Sołdra Adam 2010
100 Sołdra Natalia 2018
101 Sołdra Robert 2012
102 Śpiewak Rafał 1974
103 Suchanek Martyna 1997
104 Szrodziński Kacper 2006
105 Szrodziński Mariusz 1971
106 Urbaś` Michał 1978
107 Waluś Marek 1989
108 Waluś Sławomir 1968
109 Wardas Wojciech 1978
110 Wawak Remigiusz 2001
111 Wicher Bogdan 1977
112 Wiewióra Dominika 1990
113 Witkoś Paweł 1978
114 Wójcik Krystian 1975
115 Wójcik Zbigniew 1979
116 Wojtyczka Wojciech 1981
117 Woźnica Andrzej 1981
118 Woźnica Patrycja 1984
119 Wróblewski Kajetan 1995
120 Żabiński Leszek 1976
121 Zaziąbło Maciej 1985
122 Zimnicka Małgorzata 1983
123 Żmij Zdzisław 1978
124 Żołna Grzegorz 1976
125 Żurawik Tomasz 1987