50.00 PLN

IV Bieg Narciarski "O Puchar Wisły"

IV Bieg Narciarski "O Puchar Wisły"

Termin i miejsce zawodów:

Trasy narciarskie na Kubalonce, niedziela 28 stycznia 2024 r.
start kat. dzieci i młodzieży: 10:00, start biegów OPEN: 12:00
Kategorie wiekowe i dystanse:
Dzieci: D1: 2016 i młodsi (dystans 100 m.), D2: 2015 - 2014 (dystans 700 m.),
D3: 2013 - 2012 (dystans 1400 m.); D4: 2011 - 2010 (dystans 2000 m.);
Bieg OPEN na 5 km (osobna klasyfikacja kobiet i mężczyzn);
Bieg OPEN na 10 km (osobna klasyfikacja kobiet i mężczyzn);
Bieg OPEN na 15 km (klasyfikacja kobiet i mężczyzn).
Młodzież z roczników 2009 - 2007 ma prawo startu tylko na dystansach 5 km za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Zasady uczestnictwa:

W zawodach obowiązuje styl klasyczny;
Na trasach będą znajdowały się punkty kontrolne. Ominięcie któregokolwiek z nich oznacza dyskwalifikację uczestnika.
Każdy uczestnik ma obowiązek zapoznać się z Regulaminem i przestrzegać go;
W zawodach mogą brać udział zarówno amatorzy jak i zawodnicy zarejestrowani w klubach sportowych;
Poprzez zgłoszenie się do zawodów uczestnik potwierdza i gwarantuje całkowicie, iż posiada ubezpieczenie wypadkowe oraz z medycznego punktu widzenia jest zdolny do wzięcia udziału w zawodach;
Zgłoszeń i opłat należy dokonywać za pomocą formularza internetowego w terminie do 25.01.2024 r. do godz. 23:59.
Osoby, które nie potwierdzą swojego zgłoszenia przelewem opłaty startowej do dnia 26.01 nie zostaną wpisane na listę startową.
Opłacie startowej podlegają tylko zawodnicy pełnoletni (od rocznika 2006 włącznie). Opłata startowa dla zawodników zgłoszonych online wynosi 50 zł, natomiast dla zgłoszonych w dniu zawodów 80 zł;
Weryfikacja i zapisy w Biurze Zawodów: Dzieci 8:00- 9:30, Dorośli 10:00 – 11:30;
Bezpłatna rejestracja dla roczników: 2007-2023.
# Nazwisko Imię Data urodzenia
1 Baczyński Artur 2005
2 Barczuk Gabriela 2013
3 Barczuk Olga 2009
4 Bart Anna 2011
5 Bielesz Jan 2011
6 Bielska Zofia 2011
7 Bielski Antoni 2014
8 Bielski Franciszek 2017
9 Bobek Jakub 2015
10 Bolik Roksana 2011
11 Boś Stanisław 2007
12 Bury Magdalena 2014
13 Cholajda Martyna 2014
14 Cieślar Anna 2007
15 Cieslar Marek 2012
16 Cieślar Nina 2014
17 Cieślar Olga 2007
18 Czepczor Jakub 2007
19 Czepczor Nikodem 2011
20 Czepczor Oliwia 2010
21 Czepczor Oliwia 2010
22 Dragon Amelia 2014
23 Dudek Rafał 1971
24 Duraj Aleksandra 2012
25 Duraj Aleksandra 2011
26 Duraj Marlena 2012
27 Fijak Jan 1973
28 Florek Krzysztof 2013
29 Galej Marta 2014
30 Galej Marta 2014
31 Gazurek Kinga 2008
32 Golik Ewa 2011
33 Golik Maria 2015
34 Golik Tobiasz 2011
35 Groń Konrad 2013
36 Haratyk Jonasz 2007
37 Haratyk Kamila 2007
38 Jachymek Piotr 1962
39 Jakubik Magda 2009
40 Jakubik Olga 2012
41 Jalowiczor Jonatan 2011
42 Jarecki Sebastian 1980
43 Jojko Antoni 2011
44 Juroszek Aleksandra 2014
45 Juroszek Amelia 2010
46 Juroszek Filip 2008
47 Juroszek Filip 2008
48 Juroszek Mikołaj 2013
49 Juroszek Natalia 2017
50 Juroszek Zofia 2015
51 Kadlubiec Krzysztof 2012
52 Kaszper Adam 2016
53 Kaszper Daniel 2013
54 Kaszper Iza 2010
55 Kicia Anna 2012
56 Kicia Wojciech 2015
57 Kiecko Alicja 2010
58 Kluz Daniel 2016
59 Kluz Justyna 2014
60 Kluz Roman 2011
61 Kobielusz Kinga 2013
62 Kobielusz Michał 1987
63 Koniecki Bogusław 2012
64 Koniecki Stanisław 2010
65 Kowolowski Viktor 2011
66 Kremski Oskar 2010
67 Krężelok Agnieszka 2011
68 Krężelok Julia 2010
69 Kukuczka Bartlomiej 2011
70 Kukuczka Nikola 2014
71 Kukuczka Oliwer 2012
72 Kulig Adam 2014
73 Kulig Laura 2011
74 Kupczak Maciej 1959
75 Kuroszek Antoni 2011
76 Kuś Zuzanna 2011
77 Kwiatkowski Jakub 2009
78 Kwiatkowski Michał 2014
79 Kwiatkowski Tobiasz 2012
80 Kwiczala Andrzej 1980
81 Kwieciński Zdzisław 1955
82 Legierska Amelia 2013
83 Legierska Joanna 2012
84 Legierska Milena 2013
85 Lukáč Filip 2015
86 Łysek Anna 2011
87 Macháč Tomáš 2014
88 Madzia Jakub 2016
89 Madzia Krzysztof 2013
90 Małyjurek Franciszek 2009
91 Mańdok Martyna 2007
92 Marcalik Hanna 2014
93 Matuszny Nikola 2015
94 Michalek Oliwia 2012
95 Michałek Hanna 2010
96 Michałek Hanna 2010
97 Michałek Paweł 2012
98 Mikołajczyk Hania 2014
99 Mitrega Samuel 2011
100 Moroń Adam 2011
101 MRÓZEK ALICJA 2015
102 Mucha Maria 2018
103 Niemczyk Filip 2010
104 Niemczyk Hanna 2013
105 Nikiel Anna 2013
106 Nikiel Helena 2021
107 Nikiel Jan 2016
108 Nikiel Zofia 2010
109 Nogły Joanna 2012
110 Nykaza Tomasz 1978
111 Oględziński Marek 1978
112 Opoka Dawid 2009
113 Ormańczyk Ewa 2010
114 Ormańczyk Hanna 2015
115 Ormańczyk Michalina 2017
116 Ormańczyk Zuzanna 2013
117 Owczarski Krzysztof 1965
118 Palka Anna 1980
119 Palka Paweł 2010
120 Partyka Lena 2013
121 Partyka Lena 2013
122 Porębski Piotr 1959
123 Probosz Jan 2007
124 Probosz Michał 2014
125 Probosz Paweł 2009
126 Rabski Władysław 1962
127 Raczka Mielna 2012
128 Romero Irias Jose Leonidas 1983
129 Rosiak Martyna 2007
130 Rucka Katarzyna 2012
131 Rucka Zuzanna 2010
132 Rys Marysia 2012
133 Sihelníková Bara 2012
134 Soból Wojciech 2014
135 Sporysz Mateusz 1993
136 Strokosz Maja 2009
137 Styrna Iwo 2009
138 Styrna Zahary 2010
139 Suchy Franciszek 1952
140 Suszka Anna 2014
141 Szecówka Zbigniew 1974
142 Szewczyk Adam 2014
143 Szewczyk Jan 2013
144 Szewczyk Timea 2016
145 Szkawran Franciszka 2016
146 Szkawran Maria 2007
147 Teolohova Alina 2010
148 Teolohova Olha 2016
149 Teolohova Tamila 2012
150 Torbiak Slawek 2013
151 Turek Alicja 2015
152 Turek Wiktoria 2012
153 Wajdzik Józef 1966
154 Wantulok Bartosz 2016
155 Wantulok Lena 2011
156 Wantulok Xawier 2014
157 Wantulok Zosia 2013
158 Wiercigroch Stanisław 2014
159 Wisełka Milena 2010
160 Witek Oliwia 2009
161 Włodek Weronika 2010
162 Zachara Maria 1957
163 Zachara Remigiusz 1957
164 Zawada Emilia 2015
165 Zawada Szymon 2008
166 Zieliński Gabryjel 2013
167 Zieliński Tobiasz 2015
168 Zowada Anna 2011
169 Zowada Hanna 2013