0.00 PLN

Jesienne bieganie i maszerowanie w Beskidzie Małym

Jesienne bieganie i maszerowanie w Beskidzie Małym

Trasa poprowadzona w partiach szczytowych Magurki Wilkowickiej, duktami leśnymi. Start i meta na polanie obok budynku zaplecza socjalno-sędziowskiego na Magurce Wilkowickiej. Klasyfikacja generalna dla kobiet i mężczyzn na dystansie około 10 km (dwie pętle po 5km). Rajd Nordic Walking na dystansie około 6 km.

Tradycyjnie dla najlepszych biegaczy przygotowane zostały medale i nagrody rzeczowe, a także okolicznościowe statuetki.

Wszystkie najważniejsze informacje dostępne są w regulaminie.

# Nazwisko Imię Data urodzenia
1 Białek Antoni 2014
2 Blaszcz Leszek 1957
3 Blaszcz Urszula 1962
4 Bojdys Jarosław 1985
5 Cenin Antoni 2010
6 Cenin Stanisław 2012
7 Chortaszko Artur 1979
8 Chowaniec Hubert 2017
9 Chudy Tadeusz 1949
10 Chudy Tadeusz 1949
11 Dejnak Filip 2013
12 Dejnak Leon 2015
13 Demczyszyn Nina 2013
14 Drach Jerzy 1953
15 Duda Amelia 2017
16 Duda Dawid 1989
17 Duda Katrzyna 1992
18 Dudek Jakub 2016
19 Dudek Klara 2014
20 Dudek Sara 2012
21 Felbór Nadia 2011
22 FERDYNUS MARCIN 2015
23 Ficoń Antoni 2011
24 Ficoń Kacper 2015
25 Gala Jan 2014
26 Gala Maria 2015
27 Galas Anastazja 2018
28 Galas Antoni 2014
29 Galas Liliana 2016
30 Gorczewska Renata 1970
31 Gorzela Kamila 2016
32 Gorzela Wojciech 2015
33 Greń Michalina 2016
34 Gwóźdź Lena 2010
35 Hałas Marcin 1984
36 Handzlik Julian 2017
37 Imielska Martyna 2013
38 Iwan Anna 2013
39 Iwan Joanna 2010
40 Jachnicka-Senk Julia 2008
41 Jachnicka-Senk Natalia 2009
42 Jelonek Krzysztof 1983
43 Jelonek Ksenia 2015
44 Kliś Aleksandra 2013
45 Kos Mateusz 2016
46 Kos Natalia 2013
47 Krzemień Adrian 1976
48 KUBIK MATEUSZ 2011
49 Kurysia Piotr 1975
50 Kwiatek Bartosz 2011
51 Kwiatek Grzegorz 2014
52 Leśnowolski Wiktor 2010
53 Łaciak Igor 2011
54 Łaciak Jagoda 2013
55 Łaciak Piotr 1980
56 Łaciak Tymoteusz 2012
57 Łysy Wiesław 1957
58 Marzecka Julia 2014
59 Matecka Martyna 2011
60 Matecki Michał 2014
61 Móll Barbara 2014
62 Niejedli Fabian 2015
63 Niejedli Mia 2018
64 Niejedli Milan 2016
65 Nowaczyk Arkadiusz 1973
66 Ożgo Alan 2009
67 Ożgo Alan 2009
68 Pasieka Mateusz 2009
69 Pawlusiak Jan 2012
70 Poczatko Łukasz 1992
71 Pronobis Marek 1979
72 Pronobis Zofia 2017
73 Puda IGOR 2011
74 Puda Martyna 2001
75 Rączka Laura 2010
76 Rączka Milena 2012
77 Radecka Aleksandra 2014
78 Radecka Karina 1976
79 Radecka Karina 1976
80 Radecki Kamil 2009
81 Radomski Zbigniew 1951
82 Rawski Jakub 2016
83 Romaniak Mateusz 2012
84 Rzepecki Karol 2012
85 Sawicka Aniela 2017
86 Siuda Adrianna 2018
87 Siuda Judyta 2020
88 Sokołowska Anna 1965
89 Sromek Maria 2008
90 Stajszczyk Julia 2010
91 Stajszczyk Natalia 2013
92 Szymla Mariusz 1985
93 Turek Wiktoria 2012
94 Waśko Jeremi 2015
95 Waśko Jeremi 2015
96 Waśko Ksawery 2019
97 Więckowska Emilia 2018
98 Więckowska Maria 2017
99 Witek Marcelina 2010
100 Włodek Weronika 2011
101 Wyrwiak Joanna 1993
102 Wyrwiak Przemysław 1982
103 Ziemiańska Lena 2016