30.00 PLN

46 Międzynarodowy Bieg Narciarski „O Istebniański Bruclik” - zapisy dla zawodników pełnoletnich

46 Międzynarodowy Bieg Narciarski „O Istebniański Bruclik”

ORGANIZATOR: Gmina Istebna oraz Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Biblioteka Publiczna w Istebnej Partner Organizatora: Polski Związek Narciarski Patronat medialny: portal skipol.pl

Każdy pełnoletni uczestnik ponosi koszty opłaty startowej w wysokości 30PLN, płatność online poprzez link który otrzyma się na podany adres e-mail podczas rejestracji, po prawidłowej procedurze płatności uczestnik pojawi się na liście zgłoszonych.

Informacje dodatkowe:
Gmina Istebna
Nazwisko Imię Data urodzenia
Adamczyk Marek 1974
Armata Ewa 1982
Armata Marek 1975
Bujok Andrzej 1956
Byrtus Barbara 1971
Ciasto Sebastian 1985
Cichoń Sławomir 1970
Dzida Radosław 1991
FARON Piotr 1949
FARON ROBERT 1974
Figura Andrzej 1951
Garbień Tomasz 1994
Gąsienica Stanisław 1962
Gąsienica-Roj Tomasz 1972
Gazurek Łukasz 2003
Gergella Kinga 1997
Gocyła Mateusz 1981
Haratyk Błażej 2004
Jabłońska Ewa 1986
Jachymek Piotr 1962
JAROSZ MARIAN 1953
Kaczmarzyk Anna 1984
Kaletka Stanisław 1955
Kasolik Zygmunt 1957
Kasprzak Piotr 1996
Kawulok Piotr 1964
Kil Joanna 2000
Kincel Krzysztof 1967
Klimczak Jerzy 1959
Kłyś Ryszard 1960
Kobielusz Michał 1987
Kołodziejczyk Tomasz 1971
Koprowski Edward 1964
Korzeniowski Aleksander 1972
Krężelok Rafał 1985
Krupa Andrzej 1989
Krupa Franciszek 1950
Krupa Katarzyna 1950
Krupa Paweł 1969
Krzywicki Kamil 1978
Kubik Jarek 1975
Kujawska Joanna 1978
Kuniszyk Dariusz 1973
Kupczak Maciej 1959
KWIECIŃSKI ZDZISŁAW 1955
Legierska Laura 2002
Legierski Grzegorz 1971
Libardi-Kłyś Sylwia 1959
Łacek Jan 1969
Łapczyński Kazimierz 1941
Majoch Tadeusz 1955
Malinowski Krzysztof 1969
Małka Marian 1959
Małyjurek Leszek 1974
Małyszko Wiesław 1970
Marszałek Ewa 1976
Masłowska Aleksandra 1994
Mazurek Artur 1970
Mazurek Kazimierz 1951
Mazurek Kazimierz 1951
Meissner Janusz 1961
Michalek Mariusz 1987
Michałek Piotr 1967
Mielimąka Adam 1971
Mucha Edward 1954
Niedzielski Andrzej 1976
Pabin Franciszek 1968
Pająk Stanisław 1971
Pieniadz Katarzyna 1976
Pieniądz Krzysztof 1976
Pilch Piotr 1976
Piskadło Roman 1950
Płoszaj Marcin 1983
Porębski Piotr 1959
Potrząsaj Rafał 1988
Procko Milena 1972
Rączka Joanna 1961
Rolski Michał 1974
Ryś Paweł 1976
Sikora Alicja 1952
Sikora Stefan 1949
Siwczyk Andrzej 1957
SKOWRON PIOTR 1993
Skupień Robert 1981
ŚLAGA DARIUSZ 1965
Słobodzian Eugeniusz 1975
Spisak Tomasz 1968
Stańczyk Andrzej 1960
Staron Jacek 1977
Stensen Karolina 1984
SYJUD JAN 1973
Szarawara Stanisław 1950
Tkaczyk Agnieszka 1992
Tynus Grzegorz 1978
Urbański Stanisław 1958
Wantulok Kamila 1983
Węgrzyn Marcin 1978
Wojtyczko Czesław 1957
Wojtyła Marcelina 2000
Wojtyła Wojtek 2001
Zachara Maria 1957
Zachara Remigiusz 1957
Zimoń Paweł 1968