0.00 PLN

46 Międzynarodowy Bieg Narciarski „O Istebniański Bruclik” - zapisy dla dzieci i młodzieży

46 Międzynarodowy Bieg Narciarski „O Istebniański Bruclik”

ORGANIZATOR: Gmina Istebna oraz Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Biblioteka Publiczna w Istebnej Partner Organizatora: Polski Związek Narciarski Patronat medialny: portal skipol.pl

Zapisy dla dzieci i młodzieży do 17 roku życia są darmowe.

Limit 150 osób został osiągnięty zapisy zakończone.


Informacje dodatkowe:
Gmina Istebna
Nazwisko Imię Data urodzenia
Bart Anna 2011
Baszton Wiktoria 2008
BIELESZ JAN 2011
Bolik Roksana 2011
BORECKI KUBA 2011
BORECKI WOJCIECH 2010
Brączek Teresa 2008
Bury Kacper 2011
Bury Magdalena 2014
Bury Marcin 2012
Bury Mateusz 2009
Casciani Eduard 2005
Cholajda Amelia 2009
Cholajda Martyna 2014
Cieślar Jakub 2006
Cieślar Olga 2007
Czepczor Jakub 2007
Czepczor Nikodem 2011
Długi Julia 2005
Długi Natalia 2008
FIEDOR TOMASZ 2011
Figura Andrzej 1951
Franek Aleksandra 2013
Galej Marta 2014
GALEJ SZYMON 2007
Gazurek Kinga 2008
Golik Tobiasz 2011
Grobosz Rokdana 2010
Halabrín Roman 2010
Halabrínová Klára 2010
Hanacek Samuel 2010
HARATYK NOEMI 2008
Jakubiková Magda 2009
Jakubiková Magda 2009
Jochymek Lukáš 2007
JOJKO ANTONI 2011
JOJKO JUDYTA 2009
JOJKO JULIA 2006
Jojko Justyna 2010
Juroszek Amelia 2010
Juroszek Filip 2008
Juroszek Mikołaj 2013
JUROSZEK TOMASZ 2010
Juroszek Zofia 2015
Kantor Damian 2006
Kantor Justyna 2007
Kaszper Daniel 2013
Kaszper Izabela 2010
Kawulok Radek 2006
Kawulok Teresa 2005
Kobak Jakub 2006
Kobielusz Kinga 2013
KOHUT JAKUB 2008
Kohut Jakub 2008
Konderlova Karolina 2010
Koprowski Edward 1964
Kowalska Alicja 2013
Kowalska Oliwia 2006
Krečmer Filip 2009
Kremski Oskar 2010
Křenková Jolana 2011
Krężelok Agnieszka 2011
Krężelok JULIA 2010
Kroutil Šimon 2008
Kukuczka Ksawery 2009
Kukuczka Nikola 2013
Kukuczka Oliwer 2012
Kuniszyk Karolina 2009
Kuniszyk Tadeusz 2012
Kvášová Barbora 2007
Kwiatkowski Michał 2014
Kwiatkowski Tobiasz 2012
Legierska Amelia 2013
Legierska Milena 2013
LEGIERSKI KUBA 2010
Legierski Przemysław 2005
Łacek Maciej 2010
Łysek Anna 2011
Łysek Maciej 2015
Małyjurek Franciszek 2009
Mazurek Anna 2005
Michalek Oliwia 2012
Michałek Bartłomiej 2013
MICHAŁEK HANNA 2010
Michałek Krzysztof 2009
MICHAŁEK MARCIN 2007
MICHAŁEK MARTYNA 2005
Milerska Anna 2005
Milerski Jan 2007
Mitrenga Miriam Sarah 2014
Mitrenga Samuel 2011
Niedoba Marek 2009
NIEMCZYK FILIP 2010
Niemczyk Hania 2013
Partyka Hubert 2014
Partyka Lena 2013
Paszkiewicz Zofia 2009
Pietroszek Martyna 2009
Pindur Viktor 2010
Pindurová Anna 2010
Piskowska Emilia 2005
Podešva Klaudia 2011
Probosz Michał 2014
Probosz Paweł 2009
Pyszko Ester 2007
Roženková Zoe 2009
Rožňáková Veronika 2008
RUCKA JULIA 2006
RUCKA ZUZANNA 2010
Rucka Zuzanna 2011
Rys Maria 2012
Sázel Marek 2007
Sikora Agata Elen 2008
Sikora Daniel 2007
Skorupa Michał 2007
Skwara Jakub 2013
SKWARA MAGDA 2010
Sochacka Anna 2009
Solawa Kacper 2005
Solawa Kamil 2012
Spanihel Vlastimil 2005
STROKOSZ MAJA 2009
Szkawran Jakub 2005
Szkawran Lena 2013
SZKAWRAN MAGDA 2010
Szkawran Maria 2007
Szotkowska Agnieszka 2003
Szotkowska Małgorzata 2005
SZUSZKA WOJCIECH 2010
Tomanek Ema 2006
Vinohradník Jan 2008
Vinohradníková Amálie 2005
Vystrčil Jakub 2008
Waclawek Ewa 2009
Waclawek Walentyna 2006
Wantulok Bartosz 2016
Wantulok Laura 2006
Wantulok Xawier 2014
Waszut Bartłomiej 2011
WASZUT MATEUSZ 2009
Witek Oliwia 2009
Zahradníková Petra 2008
ZAWADA ELŻBIETA 2006
ZAWADA SZYMON 2008
Zowada Hania 2013
Zowada Jerzy 2015