0.00 PLN

46 Międzynarodowy Bieg Narciarski „O Istebniański Bruclik” - zapisy dla dzieci i młodzieży

46 Międzynarodowy Bieg Narciarski „O Istebniański Bruclik”

ORGANIZATOR: Gmina Istebna oraz Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Biblioteka Publiczna w Istebnej Partner Organizatora: Polski Związek Narciarski Patronat medialny: portal skipol.pl

Zapisy dla dzieci i młodzieży do 17 roku życia są darmowe.

Limit 150 osób został osiągnięty zapisy zakończone.


Informacje dodatkowe:
Gmina Istebna
# Nazwisko Imię Data urodzenia
1 Bart Anna 2011
2 Baszton Wiktoria 2008
3 BIELESZ JAN 2011
4 Bolik Roksana 2011
5 BORECKI KUBA 2011
6 BORECKI WOJCIECH 2010
7 Brączek Teresa 2008
8 Bury Kacper 2011
9 Bury Magdalena 2014
10 Bury Marcin 2012
11 Bury Mateusz 2009
12 Casciani Eduard 2005
13 Cholajda Amelia 2009
14 Cholajda Martyna 2014
15 Cieślar Jakub 2006
16 Cieślar Olga 2007
17 Czepczor Jakub 2007
18 Czepczor Nikodem 2011
19 Długi Julia 2005
20 Długi Natalia 2008
21 FIEDOR TOMASZ 2011
22 Figura Andrzej 1951
23 Franek Aleksandra 2013
24 Galej Marta 2014
25 GALEJ SZYMON 2007
26 Gazurek Kinga 2008
27 Golik Tobiasz 2011
28 Grobosz Rokdana 2010
29 Halabrín Roman 2010
30 Halabrínová Klára 2010
31 Hanacek Samuel 2010
32 HARATYK NOEMI 2008
33 Jakubiková Magda 2009
34 Jakubiková Magda 2009
35 Jochymek Lukáš 2007
36 JOJKO ANTONI 2011
37 JOJKO JUDYTA 2009
38 JOJKO JULIA 2006
39 Jojko Justyna 2010
40 Juroszek Amelia 2010
41 Juroszek Filip 2008
42 Juroszek Mikołaj 2013
43 JUROSZEK TOMASZ 2010
44 Juroszek Zofia 2015
45 Kantor Damian 2006
46 Kantor Justyna 2007
47 Kaszper Daniel 2013
48 Kaszper Izabela 2010
49 Kawulok Radek 2006
50 Kawulok Teresa 2005
51 Kobak Jakub 2006
52 Kobielusz Kinga 2013
53 KOHUT JAKUB 2008
54 Kohut Jakub 2008
55 Konderlova Karolina 2010
56 Koprowski Edward 1964
57 Kowalska Alicja 2013
58 Kowalska Oliwia 2006
59 Krečmer Filip 2009
60 Kremski Oskar 2010
61 Křenková Jolana 2011
62 Krężelok Agnieszka 2011
63 Krężelok JULIA 2010
64 Kroutil Šimon 2008
65 Kukuczka Ksawery 2009
66 Kukuczka Nikola 2013
67 Kukuczka Oliwer 2012
68 Kuniszyk Karolina 2009
69 Kuniszyk Tadeusz 2012
70 Kvášová Barbora 2007
71 Kwiatkowski Michał 2014
72 Kwiatkowski Tobiasz 2012
73 Legierska Amelia 2013
74 Legierska Milena 2013
75 LEGIERSKI KUBA 2010
76 Legierski Przemysław 2005
77 Łacek Maciej 2010
78 Łysek Anna 2011
79 Łysek Maciej 2015
80 Małyjurek Franciszek 2009
81 Mazurek Anna 2005
82 Michalek Oliwia 2012
83 Michałek Bartłomiej 2013
84 MICHAŁEK HANNA 2010
85 Michałek Krzysztof 2009
86 MICHAŁEK MARCIN 2007
87 MICHAŁEK MARTYNA 2005
88 Milerska Anna 2005
89 Milerski Jan 2007
90 Mitrenga Miriam Sarah 2014
91 Mitrenga Samuel 2011
92 Niedoba Marek 2009
93 NIEMCZYK FILIP 2010
94 Niemczyk Hania 2013
95 Partyka Hubert 2014
96 Partyka Lena 2013
97 Paszkiewicz Zofia 2009
98 Pietroszek Martyna 2009
99 Pindur Viktor 2010
100 Pindurová Anna 2010
101 Piskowska Emilia 2005
102 Podešva Klaudia 2011
103 Probosz Michał 2014
104 Probosz Paweł 2009
105 Pyszko Ester 2007
106 Roženková Zoe 2009
107 Rožňáková Veronika 2008
108 RUCKA JULIA 2006
109 RUCKA ZUZANNA 2010
110 Rucka Zuzanna 2011
111 Rys Maria 2012
112 Sázel Marek 2007
113 Sikora Agata Elen 2008
114 Sikora Daniel 2007
115 Skorupa Michał 2007
116 Skwara Jakub 2013
117 SKWARA MAGDA 2010
118 Sochacka Anna 2009
119 Solawa Kacper 2005
120 Solawa Kamil 2012
121 Spanihel Vlastimil 2005
122 STROKOSZ MAJA 2009
123 Szkawran Jakub 2005
124 Szkawran Lena 2013
125 SZKAWRAN MAGDA 2010
126 Szkawran Maria 2007
127 Szotkowska Agnieszka 2003
128 Szotkowska Małgorzata 2005
129 SZUSZKA WOJCIECH 2010
130 Tomanek Ema 2006
131 Vinohradník Jan 2008
132 Vinohradníková Amálie 2005
133 Vystrčil Jakub 2008
134 Waclawek Ewa 2009
135 Waclawek Walentyna 2006
136 Wantulok Bartosz 2016
137 Wantulok Laura 2006
138 Wantulok Xawier 2014
139 Waszut Bartłomiej 2011
140 WASZUT MATEUSZ 2009
141 Witek Oliwia 2009
142 Zahradníková Petra 2008
143 ZAWADA ELŻBIETA 2006
144 ZAWADA SZYMON 2008
145 Zowada Hania 2013
146 Zowada Jerzy 2015