0.00 PLN

XXIII Ogólnopolski Górski "Bieg Magurki" - 12.05.2019

XXIII Ogólnopolski Górski "Bieg Magurki"

ORGANIZATOR: Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „GRONICZEK” w Bielsku-Białej
WSPÓŁORGANIZATOR: Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Aby zostać sklasyfikowanym w II Pucharze Magurki w biegach górskich należy ukończyć oba biegi
11 maja II Bieg Górski Wilkowice-Magurka z Wilkowic oraz 12 maja XXIII Ogólnopolski Bieg Magurki z Bielska Białej.

PROGRAM ZAWODÓW:

8:00 – 9:30 – zapisy i wydawanie numerów startowych w SP 26 (Biuro zawodów)
Start -godz 11:00 ul. Pikowa naprzeciwko „Karczmy Straceńskiej” (wszystkie grupy wiekowe)
Meta –100 m za Schroniskiem na Magurce (przy obiekcie GOSiR)
13:30 – dekoracja zwycięzców i zakończenie imprezy odbędzie się na mecie przy schronisku

TRASA BIEGU

OPŁATA STARTOWA:
-młodzież do lat 19 (Gr. 1-4): 15zł przy wpłacie na konto, 30zł w dniu zawodów
-dorośli (Gr. 5-12): 30zł. przy wpłacie na konto, 60zł w dniu zawodów
WPŁATA NA KONTO:
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „GRONICZEK” ul. Złoty Potok 7, 43-318 Bielsko-Biała
NR KONTA: Raiffeisen Bank Polska S.A. 40 1750 0012 0000 0000 3234 1705

Informacja:
513911140 Romuald Szyra oraz na stronie internetowej SP26
Nazwisko Imię Data urodzenia
Bożek Artur 2002
BUDA WOJCIECH 1977
Budka Agata 1971
Butora Dawid 1992
Bzdyk Katarzyna 1984
Chortaszko Artur 1979
Czapla Piotr 1990
Dandyk Karol 2002
Data Tomasz 1972
Dawiec Gabriela 1976
Dłużniewski Jacek 1975
Figura Andrzej 1951
Fijak Jan 1973
FIJAK JERZY 1956
Gajda Marcin 1978
Ganzel Joanna 1991
Gardener Jacek 1966
Garncarczyk Aneta 1974
Gawlas Dominik 1982
Głód Jacek 1971
Gogojewicz Arkadiusz 1977
Golec Szymon 1984
Gołkowski Radosław 1984
Gorczewska Renata 1970
Grabski Patryk 2002
Gromek Michał 1990
Gut Przemek 1980
HAIDA MARCIN 1978
Huber Rafał 1980
Idzikowska Angelika 1991
Idzikowski Adam 1990
Izydorek Michał 1999
Jarząbek Robert 1992
Jasek Piotr 1981
Jonkisz Dorota 1966
Kalamus Mirosław 1978
Kamiński Robert 1988
KARKUT Bogdan 1970
Kastelik Grzegorz 1996
Kawulok Adrian 1983
Kawulok Arkadiusz 1986
Klag Marian 1959
Kobielusz Magdalena 2000
Kocierz Łukasz 1988
Kocierz Piotr 1975
Kocierz Piotr 1975
Kołek Sebastian 1979
Kościelniak Kazimierz 1958
Kostrzewa Wojciech 1982
Krupa Przemysław 1983
Kryszewski Waldemar 1980
Kubera Bartłomiej 1995
Kudzia Piotr 2000
Kupczak Beata 1991
Kupczak Bogusława 1967
Kupczak Maciej 1959
Kupczak Tomasz 1983
Kuźma Michalina 1994
Lebioda Marcel 1990
Lisicki Kamil 1991
Łaś Klaudia 2005
Łaś Sylwia 2006
MAGIERA JANUSZ 1963
Manda Tomasz 1986
Marek Nosalik 1965
Mikołajczak Magdalena 1975
Mikołajczyk Tyberiusz 1977
Mirocha Marcin 1984
Młynarz Kamil 1990
Morański Marian 1975
Motyka Agata 1965
Nogaj Paweł 1970
Oboz Paweł 1981
Oślizło Mateusz 1989
Paluch Marek 1986
Panek Krzysztof 1976
Pasierbek Mateusz 1985
Pawlusiak Łukasz 1980
Pępek Łukasz 1988
Pezda Klaudia 1991
Piętka Radosław 1983
Ploch Jakub 1989
Potoczny Paweł 1979
Profus Mateusz 1991
PYTEL JANUSZ 1958
Pytlarz Wojtek 1978
Rajcheld Dorian 1986
Rauer Dawid 1999
Rozmus-Orczyk Anna 1961
Saternus Jacek 1975
Sawicki Lucjan 1976
Sawicki Marek 1987
Skrbeński Adrian 2001
Słonka Sebastian 1986
Smyrak Justyna 1995
Socha Marian 1953
Socha Robert 1976
Soliszewski Mateusz 2000
Śpiewak Wojciech 1973
STEBEL PIOTR 1969
Suszka Arkadiusz 1973
Szafranek Paweł 1991
Szatanik Zbigniew 1968
Szczęsna Edyta 1987
SZPAK DAMIAN 1961
Tadeusz Kupczak 1962
Tadeusz Kupczak 1962
Teister Wojciech 1986
Tomasiczek Ryszard 1978
Trzopek Marcin 1992
Waśko Paweł 1973
Wasztyl Tomasz 1969
WĘGRZYN MONIKA 2002
Wiertelorz Paweł 1982
Wójcik Ryszard 1975
Wójtowicz Kacper 1993
Żalińska Teresa 1962
Zamarski Adam 1982
Zembroń Mariusz 1974
Ziomek Tomasz 1987
Ziomek Tomasz 1987