0.00 PLN

UPHILL MAGURKA MTB - 08.06.2019

UPHILL MAGURKA MTB - 08.06.2019

ORGANIZATOR: Gmina Wilkowice, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wilkowicach

PROGRAM ZAWODÓW:

8:30 - Otwarcie biura zawodów ośrodek “Wilczysko”
9:30 - Zamknięcie biura zawodów i odprawa zawodników
10:00 - Start Uphill Magurka ośrodek “Wilczysko”
ok 12:30 - Dekoracja najlepszych zawodników - przy budynku GOSiR - Magurka

TRASA UPHILL

OPŁATA STARTOWA: 20zł
WPŁATA NA KONTO:
Gminny Ludowy Klub Sportowy Wilkowice ul. Samotna 12, 43-365 Wilkowice
NR KONTA: BS Bystra. 64 8133 0003 0000 1821 2000 0004

Informacja:
GOSiR Wilkowice
Nazwisko Imię Data urodzenia
Bies Rafał 1975
Brzeźny Bogusław 1965
Bułka Roman 1982
Chlebek Wojtek 1972
Cieślar Adam 1957
Cieślar Adam 1992
Ciok Remigiusz 1979
Czajka Emilia 1988
Czapiewska Alicja 2007
Czarnecki Tomasz 1976
Czarnecki Wiktor 2003
Dąbrowski Maciej 1973
Dobija Krystian 1991
Domżalski Zbigniew 1959
Duda Dawid 1988
Duda Paweł 1992
Duda Przemysław 2000
Duda Przemysław 2000
Duraj Dominik 1979
Dusińska Zofia 2003
Fijak Krzysztof 1969
Gnat Dariusz 1969
Gomola Janusz 1977
Gorzelany Ewa 1977
Graca Sławomir 1969
Gruszecka Justyna 1989
Grzebinoga Michał 1981
Grzebinoga Monika 1985
Grzempa Grzegorz 1946
Guzik Grzegorz 1979
Hudoba Marcin 2002
Jakubiec Pawel 1974
Kaczmarzyk Anna 1984
Kania Mateusz 1982
Kistowski Marcin 1971
Klimek Robert 1979
Kolka Krzysztof 1975
Kozak Robert 1981
Krańczuk Mariusz 1972
Krzak Maciej 1981
Kukla Marcin 1983
Kwiatkowski Waclaw 1986
Laszczak Marcin 1982
Lewandowski Janusz 1956
Lutyński Mateusz 1978
Mańka Patryk 2002
Marzec Łukasz 1988
Miarka Maciej 1982
Mitręga Patryk 1984
Moczek Marcin 1985
Musioł Adam 1960
Niemiec Przemysław 1980
Niewiadomski Marcin 1980
Nowacki Dariusz 1974
Nowoczek Leszek 1967
Pabich Paweł 1980
Pawlik Izabela 1978
pawlusiak grzegorz 1977
Penkała Jan 1967
Pezda Klaudia 1991
Piasecki Paweł 1982
Piątek Jacek 1965
Pluta Emilia 2000
Pluta Sebastian 1975
Płoszczyca Kamila 1984
Polak Kamil 1990
Prochownik Marcin 1982
Puda IGOR 2011
Puda Martyna 2001
Rączka Mateusz 1995
Ścierski Maciej 1998
Ścierski Paweł 2003
Siwiak Sebastian 2019
Sławomir Kopka 1983
Słowik Adam 1988
ŚPIEWAK Bartosz 2003
ŚPIEWAK Rafał 1974
Stano Maciej 1981
Stawowczyk Adam 1982
Tarnowski Janusz 1964
Tkaczyk Tomasz 1985
Tlałka Rafał 1976
Tyrpa Mirosław 1972
Urbaś Michał 1978
Wajzer Ania 1992
Wardas Wojciech 1979
Wawak Remigiusz 2001
Wiewióra Mikołaj 2005
Wójcik Krystian 1975
Wójcik Zbigniew 1979
Wojtyczka Wojciech 1981
Wolny Ewa 1966
Wolny Wiesław 1965
Żabiński Leszek 1976
Zielasko Łukasz 1979
Zimnicka Małgorzata 1983
Zontek Bartosz 2002
Zwoliński Zbigniew 1963