0.00 PLN

Jesienne Biegi na Magurce oraz rajd Nordic Walking 03.10.2020

Jesienne Biegi na Magurce oraz rajd Nordic Walking 03.10.2020

ORGANIZATOR: Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wilkowicach

Zapraszamy Państwa na Jesienne Biegi na Magurce oraz marsz Nordic Walking w ramach projektu “Jesienne Bieganie i Maszerowanie w Beskidzie Małym”.
W ramach imprezy biegi dla dzieci na dystansach: 100 m dla przedszkolaków. 500 m i 1000 m dla starszych.
W międzyczasie Rajd Nordic Walking szlakiem turystycznym na Czupel i z powrotem, trasa o długości 5500 m.
Bieg główny po trasach do narciarstwa biegowego na dystansie 10 km.

Każdy uczestnik ponosi koszty opłaty startowej w wysokości:
- 10 zł dzieci i młodzież do lat 18
-20 zł dorośli
Płatne na konto Stowarzyszenia Integracyjnego Eurobeskidy
Bank Spółdzielczy w Węgierskiej Górce
nr 71 8131 0005 0014 6421 2000 0050 z dopiskiem " Jesienne bieganie i maszerowanie na Magurce w Beskidzie Małym"

Informacje dodatkowe:
GOSiR Wilkowice
Nazwisko Imię Data urodzenia
Adamiec Zosia 2016
Adamus-Kowalska Justyna 1979
Andrzejewska Laura 2017
Andrzejewski Leon 2013
BALBUS MICHAŁ 1952
Bartosik Nela 2017
Bartosik Pola 2018
Bartosik Ryszard 1973
Bartosik Sara 2015
blaszcz leszek 1957
blaszcz urszula 1962
Chortaszko Artur 1979
Chowaniec Hubert 2017
CIURLA Mikołaj 1994
Drelicharz Weronika 2008
Droździk Bożena 1962
Duda Katarzyna 2009
Duda Lucyna 1960
Duda Sebastian 1978
DURAJ AGNIESZKA 1978
Duraj Małgorzata 1965
DURAJ MATEUSZ 2009
DYBAŁA NATALIA 2012
Dziedzic Karina 2008
Dziedzic Kinga 2010
Dziedzic Tymoteusz 2016
Fajer Marek 1959
Ferdynus Kacper 2007
Ferdynus MARCIN 2015
Gajek Mariola 1980
Galas Antoni 2014
Gawęda Anna 1948
Górny Mirosław 1965
Handerek Ewa 1969
Herzyk Kamil 2004
Imielska Martyna 2013
Imielska Zofia 1954
Imielski Jakub 2008
Imielski Stanisław 1952
Imielski Wojciech 2011
Jakubiec Barbara 1945
Jonkisz Dorota 1966
Kachel Filip 2007
Kachel Franciszek 2009
Kachel Jan 2013
Kachel Katarzyna 1980
Kachel Maria 1949
Kachel Władysław 1947
Kałwa Nadia 2010
Kania Danuta 1941
Kasperek Kamila 2006
Kastelik Grzegorz 1996
Kazimiera Gajek 1955
Kazimiera Liszewska 1952
Klimowicz Alan 2017
Klimowicz Julia 2014
Klinowska Katarzyna 1947
Kłosiewicz Andrzej 1959
Kłosiewicz Cecylia 1961
Kłusak Jan 2008
Kłusak Lena 2013
Koczur Kacper 2011
Koczur Karol 2007
Koczur Wiesław 1978
Komędera Franciszek 2010
Konior Milena 2014
kopaczka Elżbieta 1960
Kopaczka Mirosław 1958
korczyński Tymon 2014
Kos Kamil 1989
Kosek Paweł 2006
Kowalczyk Hanna 2009
Kowalczyk PAWEŁ 1974
Kowalski Antoni 2015
Kowalski Damian 2009
Kowalski Krzysztof 2011
KRUCZEK AGNIESZKA 1972
KRUCZEK KONRAD 2012
KRUCZEK MARZENA 1976
Krysta Kazimierz 1951
Krysta Wiesława 1954
Kubiak Oskar 2014
Kubiak Wiktor 2010
Kubica Ada 2015
Kubica Adam 1978
Kubica Alicja 2009
Kubica Amelia 2009
Kubica Antoni 2013
KUBIK MATEUSZ 2011
Kublin Szymon 1997
Kurek Jacek 1972
Kwiatek Grzegorz 2014
Lasek Dariusz 1972
Lewicki Kacper 2006
Lewowska Małgorzata 1963
Liszewska Kazimiera 1952
Machowski Artur 1969
Magiera Marek 1957
Marszał Kacper 2015
Marszał Przemysław 1977
Matecki Michał 2014
Miśkiewicz Bartosz 2012
Miśkiewicz Paweł 1978
Miśkiewicz Szymon 2014
Mrowiec Pelagia 1954
Nadolska Katarzyna 1980
Nadolska Wiktoria 2009
Nadolski Piotr 2014
Nalborczyk Natan 2014
Niedźwiedziński Julian 2014
Niedźwiedziński Rafał 1980
Niejedli Fabian 2015
Niejedli Milan 2016
Nowaczyk Arkadiusz 1973
Nowak Alicja 2007
Nowicka Sara 2006
Olma Irmina 2014
Olma Irmina 2014
Olma Maciej 2010
Paluch Barbara 1959
Paluch Małgorzta 1958
Paluch Stanisław 1957
Pawlusiak Jan 2012
Piątkowski Filip 2011
Pielesz Mikołaj 2014
Pilarz Dawid 2015
Pilarz Milena 2011
Pilarz Paulina 2010
Początko Łukasz 1992
Ponikwia Krystyna 1954
Popławska Maja Antonina 2011
Pronobis Marek 1979
Pronobis Zofia 2017
PUDA IGOR 2011
Puda Martyna 2001
Pytlarz Jagoda 2007
Pytlarz Wojtek 1978
Pytlarz Zofia 2012
Rączka Laura 2010
Rączka Milena 2012
Rawski Jakub 0016
Romaniak Mateusz 1975
Romaniak Mateusz 2012
skalska anna 1980
SKALSKA DOMINIKA 2014
Skrobol Jan 2014
Skrobol Patrycja 1981
Śleziak Mateusz 2006
Śliwa Mateusz 2003
Śliwa Michał 2010
Smółka Filip 2016
Sokołowska Anna 1965
Śpiewak Bartosz 2003
Śpiewak Rafał 1974
Sporysz Krzysztof 1971
Sporysz Mateusz 1993
Stajszczyk Jarosław 1983
Stajszczyk Julia 2010
Stajszczyk Natalia 2013
Staszek Krystyna 1959
Staszek Wiesław 1960
Stawowczyk Emilia 2008
Stawowczyk Hanna 2010
Stawowczyk Krzysztof 2010
Sternal Ewa 1962
Stokłosa Alicja 2011
Stokłosa Elżbieta 2008
Suława Karol 2013
Szczotka Tymoteusz 2013
SZPAK DAMIAN 1961
SZPAK Irena 1956
Targosz Mikołaj 2006
Tomasik Anna 1957
Tyc Mirosława 1962
Urbaś Mikołaj 2007
Warczygłowa Emilka 2010
Waśko Jeremi 2015
Wełna Mirosława 1960
Wiącek Monika 1983
Wiącek Oliwia 2011
Wiącek Wiktor 2013
Witkiewicz Oliwier 2014
Witkowska Maja 2010
Wojak Andrzej 1966
Wojak Regina 1965
Wójcik Maria 1944
Wojtowicz Adam 2013
Wojtowicz Zuzanna 2011
Wycisk Ignacy 2013
Zając Bartłomiej 2014
Zemanek Julian 2013
Zemanek Tadeusz 2008
Ziemba Szymon 2012
Ziemiańska Lena 2016
Żorawik Marta 2010