0.00 PLN

Jesienne Biegi na Magurce 26.10.2018

UWAGA !!! BIEGI PRZENIESIONE NA 26.10,2018 !
Jesienne Biegi na Magurce 26.10.2019

ORGANIZATOR: Gmina Wilkowice, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wilkowicach

Od godziny 8:30 będzie zorganizowany transport na Magurkę dla wszystkich uczestników biegów z parkingu nad tamą przy ul. Harcerskiej.
Bardzo prosimy rodziców, aby dzieci biorące udział w zawodach miały odpowiedni ubiór ze względu na możliwe opady deszczu, mgłę i zimno.
Biegi rozegramy w szczytowych partiach Magurki Wilkowickiej. Start i meta znajdują się obok budynku sędziowskiego tras narciarskich.
Dystans: 10 km, +/- 135 m mężczyźni (2 pętle) oraz 5 km kobiety (1 pętla).
Rozegramy również zawody dla dzieci na dystansach od 100 m do 1 km. Szczegóły w regulaminie zawodów.
Rajd Nordic Walking ruszy o 11:30 w stronę Czupla szlakiem turystycznym. Na Czuplu punkt z wodą.
Starty pierwszych grup dzieci o godz. 11:00. Kolejne starty grup dzieci i młodzieży będą odbywały się krótko po przybiegnięciu ostatniego zawodnika z poprzedniej grupy.
Start zawodników grupy OPEN planujemy około godziny 12:00-12:10 (start może zostać o kilka minut przełożony co będzie podane w komunikacie przedstartowym).

Informacje oraz regulamin na stronie:
GOSiR Wilkowice
Nazwisko Imię Data urodzenia
Baron Anna 1985
Biel Adrian 1997
blaszcz urszula 1962
Buchta Tadeusz 1946
Chochół Antoni 2011
Chochół Pawel 1974
Chrobak Jan 1962
Czerniawski Tomasz 1996
Czulak Maciej 1995
Duda Lucyna 1960
Durtan Władysław 1952
Dybał Andrzej 1967
DYDUCH PIOTR 1976
DYDUCH Tymoteusz 2008
Grzegorzek Bartosz 1989
Grzegorzek Justyna 2003
Imielska Zofia 1954
Imielski Stanisław 1952
Jakubiec Błażej 1999
Jarczok Zdzichu 1987
Kachel Maria 1949
Kachel Władysław 1947
Kania Danuta 1943
Kapijas Anna 1984
Klinowska Katarzyna 1947
Kmieć Igor 2007
Kmieć Kacper 2007
Kowalski Antoni 2015
Król-Dąbrowska Maria 1953
Kryska Eliza 1979
Krysta Wiesława 1954
Kubica Dariusz 1977
Kuczek Grzegorz 1974
Lasek Dariusz 1972
Lickun Sonia 1995
Liszewska Kazimiera 1952
Lniany Sonia 1994
Machowski Artur 1969
Mrowiec Pelagia 1954
Nowaczyk Arkadiusz 1973
Osiejewski Marcin 1988
Pawlusiak Łukasz 1980
Piwny Aleksandra 1958
Ponikwia Krystyna 1954
Pronobis Marek 1979
Śleziak Mateusz 2006
Śpiewak Bartosz 2006
Śpiewak Rafał 1974
Staniszewska-Colik Magdalena 1982
Stawowczyk Emilia 2008
Sternal Ewa 1962
Szałajko Michał 1991
SZPAK DAMIAN 1961
Szpak Irena 1956
Tałach Tomasz 1991
Wajda Michał 2013
Wasilewski Piotr 1977
Wiśniewska Mariola 1963
Wojewodzic Krzysztof 1971
Wójtowicz Kacper 1993
Wróblewski Korneliusz 1996
Zdzisław Duda 1961
Żółkiewicz Michał 1981
Żółkiewicz Paweł 2011
Zuziak Filip 2005