0.00 PLN

II Bieg górski Wilkowice-Magurka 11.05.2019

"II Bieg górski Wilkowice-Magurka 11.05.2019
zaliczany do II Pucharu Magurki w biegach górskich 11-12.05.2019"

ORGANIZATOR: Gminny Ludowy Klub Sportowy Wilkowice
WSPÓŁORGANIZATOR: Gmina Wilkowice, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wilkowicach

Aby zostać sklasyfikowanym w II Pucharze Magurki w biegach górskich należy ukończyć oba biegi
11 maja II Bieg Górski Wilkowice-Magurka z Wilkowic oraz 12 maja XXIII Ogólnopolski Bieg Magurki z Bielska Białej.

PROGRAM ZAWODÓW:

8:00 – 9:30 – zapisy i wydawanie numerów startowych w GOSiR Wilkowice ul. Szkolna 8a
Start -godz 11:00 Stadion przy GOSiR Wilkowice ul. Szkolna 8a
Meta -przy budynku sędziowskim GOSiR Wilkowice, Magurka Wilkowicka
13:30 – dekoracja zwycięzców i zakończenie imprezy odbędzie się na mecie przy schronisku

TRASA BIEGU

OPŁATA STARTOWA:
-młodzież do lat 19 (Gr. 1-4): 0zł
-dorośli (Gr. 5-12): 30zł. przy wpłacie na konto, 60zł w dniu zawodów
WPŁATA NA KONTO:
Gminny Ludowy Klub Sportowy Wilkowice ul. Samotna 12, 43-365 Wilkowice
NR KONTA: BS Bystra. 64 8133 0003 0000 1821 2000 0004

Informacja:
GOSiR Wilkowice
Nazwisko Imię Data urodzenia
Biernawski Piotr 1977
Bożek Artur 2002
Chortaszko Artur 1979
Dawiec Gabriela 1976
Dłużniewski Jacek 1975
Dobija Emilia 2004
Dusińska Zofia 2003
Figura Andrzej 1951
FIJAK JERZY 1956
Gajda Marcin 1978
Gardener Jacek 1966
Garncarczyk Aneta 1974
Gawlas Dominik 1982
Gorczewska Renata 1970
Grabski Patryk 2002
Gut Przemek 2019
Hajto Dominik 1985
Izydorek Michał 1999
Jarecka Weronika 2003
Jarecki Sebastian 1980
Kamiński Robert 1988
KANIA Tomasz 1979
Karkut Bogdan 1970
Kastelik Grzegorz 1996
Kastelik Mariusz 1981
Kobielusz Anna 2004
Kobielusz Magdalena 2000
Kocierz Piotr 1975
Kołek Sebastian 1979
Kościelniak Kazimierz 1958
Kowalczyk Maciej 1977
Kowalska Justyna 1979
Kowalski Krzysztof 1973
Krupa Przemysław 1983
Kupczak Maciej 1959
Kupczak Tomasz 1983
Kurek Jacek 1972
Kuźma Michalina 1994
Lisicki Kamil 1991
Loranc Dawid 1988
Malina Adam 1975
Mańdok Martyna 2007
Marek Nosalik 1965
Mazgaj Dawid 1984
Mikołajczyk Tyberiusz 1977
Młynarz Kamil 1990
Nikiel Julia 1991
Osiejewski Marcin 1988
Paluch Marek 1986
Pawlik Anna 2007
Pawlusiak Łukasz 1980
Pępek Łukasz 1988
Pezda Klaudia 1991
Ploch Jakub 1989
Pytel Janusz 1958
Pytlarz Wojtek 1978
Rajcheld Dorian 1986
Romaniak Natalia 2007
Rosiak Martyna 2007
Rus Paulina 2003
Rus Zuzanna 2008
ŚPIEWAK Bartosz 2003
ŚPIEWAK Rafał 1974
Śpiewak Wojciech 1973
Świecak Amelia 2007
Szafranek Paweł 1991
SZPAK DAMIAN 1961
Waśko Paweł 1973
Wasztyl Tomasz 1969
Węgrzyn Monika 2002
Wiewióra Kinga 2008
Wójcik Ryszard 1975
Ziemska Wiktoria 2008
Ziomek Tomasz 1987