0.00 PLN

45. Międzynarodowy Bieg Narciarski „O Istebniański Bruclik” - 26.01.2020

45. Międzynarodowy Bieg Narciarski
„O Istebniański Bruclik”
ZAWODY ZALICZANE DO PUCHARU POLSKI AMATORÓW PZN W BIEGACH NARCIARSKICH
ORAZ
XIX Mistrzostwa Polski Górników

W przypadku udziału w Mistrzostwach Polski Górników prosimy o zaznaczenie dodatkowego pola w formularzu zgłoszeniowym


ORGANIZATOR: Gmina Istebna
TERMIN: 26.01.2020

Biuro zawodów będzie czynne od godziny 8:30
– start kategorii dzieci i młodzieży od godz. 10:00 (dekoracja ok. godz. 11:30)
– start kategorii dorosłych od ok. godz. 12:00 (dekoracja ok. godz. 15:00)

Numer konta do wpłat opłaty wpisowej:
Bank Spółdzielczy Ustroń o. Istebna
66 8129 1014 2002 0000 0374 0001
Tytułem: opłata wpisowa w biegu o bruclik 2020

Informacje szczegółowe dostępne w regulaminie
Nazwisko Imię Data urodzenia
Adamczyk Małgorzata 1976
Adamczyk Marek 1974
Armata Ewa 1982
Armata Marek 1975
Błaszczak Julita 2006
Bochenek Beata 1967
Boś Iwona 1970
Ciasto Sebastian 1985
Cieślar Ryszard 1969
Dudek Edward 1954
Faron Robert 1974
Figura Andrzej 1951
Filip Paweł 1971
Gergella Kinga 1997
Gleń Robert 1976
Górny Józef 1949
Harasym Maciej 1977
Harasym Michalina 2008
Harmansa Piotr 1969
Hyrnik Kazimierz 1953
Jośko Jacek 1991
Kaczyński Kamil 1990
Kincel Krzysztof 1967
KOŁODZIEJCZYK TOMASZ 1971
Koprowski Edward 1964
Koryciński Rafał 1971
Kotlarz Pawel 1977
Kranz Jacek 1946
Kubica Kazimierz 1954
Libardi-Kłyś Sylwia 1959
Łapczyński Kazimierz 1941
Macura Dawid 1992
Major Sylwia 1983
Mandziuk Mateusz 1990
Marszałek Ewa 1976
Mielecka Kincel Malgosia 1967
Mika Jerzy 1953
Mika-Glazova Magdalena 1984
Mirosław Rafał 1981
Nalewajka Martin 1955
Niedziela Bogusław 1957
Pawlik Nikodem 1976
Piesecki Marek 1973
Płaczek Stanisław 1964
Pondo Grzegorz 1971
Porębski Piotr 1959
Potrząsaj Rafał 1988
Przybyło Lucyna 1966
Radomski Zbigniew 1951
Rejus Dorota 1960
Rejus Marek 1958
Stańczyk Andrzej 1960
Stańko Paweł 1947
Stensen Karolina 1984
Suchy Franciszek 1952
Świerczewska Gabriela 1994
Szlachetka Agata 1984
Targosz Jolanta 1977
Turek Krystian 1991
Węgrzyn Marcin 1978
Zachara Maria 1957
Zachara Remigiusz 1957
Zajdel Piotr 1970
Żerański Jacek 1957
Żurek Tomasz 1979